Skupina PPF investuje do řady odvětví od bankovnictví a finančních služeb přes telekomunikace, biotechnologie, pojišťovnictví, nemovitosti až po zemědělství.
  Chci to zkusit v PPF
 
Elegantně jednoduchá moderní banka, která Vás nadchne svým přístupem i srozumitelnými a snadno dostupnými službami. Tvořit takovou banku je práce, kterou budete mít rádi.
  Chci to zkusit v Air Bank
 
CETIN a.s. vlastní a provozuje největší telekomunikační síť pokrývající celé území České republiky. Jsme nezávislým velkoobchodním hráčem bez vazeb na konkrétního poskytovatele. Naší filozofií je princip otevřeného přístupu k síti za spravedlivých a rovných podmínek pro všechny operátory.
  Chci to zkusit v CETIN
 
Home Credit International je manažerskou firmou řídící mezinárodní operace spotřebitelského financování v deseti zemích Evropy a Asie („Skupina Home Credit“).
  Chci to zkusit s Home Credit ve světě
 
100% české IT centrum, které poskytuje služby pro skupinu Home Credit, působící v 10 zemích světa, a pro Air Bank. Pracujte spolu s dalšími profíky na jedinečných projektech od vývoje po provoz!
  Chci to zkusit v EmbedIT
 
Společnost Home Credit a.s., je jedním z předních poskytovatelů spotřebitelského financování v České republice. Jsme také inovační inkubátor skupiny, připojte se k nám!
  Chci to zkusit v Home Credit ČR a SR
 
Developer, investor a profesionální poradce v oblasti nemovitostí. Kromě České republiky realizuje společnost své aktivity v západní Evropě a Rusku.
 
 
Jsme nedílnou součástí investiční skupiny PPF a centrem jejích finančních aktivit. Jsme ryze česká banka, s českými vlastníky, s českým vedením a s veškerým rozhodováním v České republice.
  Chci to zkusit v PPF Banka
 
Zonky je největší FinTech služba v ČR fungující na principu P2P. Spojujeme lidi, aby společně získali tu nejvýhodnější půjčku na trhu a chytrým způsobem zhodnotili své úspory. Společně měníme trh půjčování peněz. My jsme Zonky.
  Chci to zkusit v Zonky
 
SOTIO je dynamicky se rozvíjející biotechnologická firma, která vyvíjí nové léčebné terapie zaměřené na léčbu nádorových a autoimunitních onemocnění. Společnost buduje diverzifikované portfolio produktů založené na vlastním výzkumu a vývoji, spolupráci s partnery, licenčních dohodách, investicích, fúzích a akvizicích. Je součástí skupiny PPF a působí v Evropě, USA, Číně a Rusku.
  Chci to zkusit v Sotio
 
Společnost CzechToll s.r.o. připravuje provoz nového systému elektronického mýtného v České republice založeného na moderní satelitní technologii a následně bude zajišťovat poskytování komplexních služeb souvisejících s jeho provozováním.
  Chci to zkusit v CzechToll
 
Open Gate - základní škola a osmileté gymnázium. Škola s rodinnou atmosférou, vynikajícím zázemím a velkorysým prostorem pro profesní rozvoj učitelů. Open Gate poskytuje příležitost vyniknout studentům nadaným akademicky, umělecky, technicky anebo sportovně. Ve světě vzdělávání je příležitostí pro ty, kteří vyhledávají vysokou úroveň vzdělání a zároveň touží po osobním prostoru, který jim dává možnost rozvíjet se.
  Chci to zkusit v Open Gate
 
Společnost Škoda Transportation, přední evropský výrobce vozidel pro městskou a železniční dopravu, je dynamickou a rychle rostoucí společností s rozsáhlou tradicí výroby přesahující více než 150 let.
  Chci to zkusit v Škoda Transportation
 
Společnost Mystery Services s.r.o. je členem skupiny PPF. Zabývá se gastronomickým provozem kavárny Café SOFA a zaměstnaneckým bistrem Jídelna&bufet17.
  Chci to zkusit v Mystery services