My na Zonky věříme, že půjčování peněz se dá dělat férověji a výhodněji. Bez velkých nákladných institucí. Zonky je česká internetová služba, která funguje na principu P2P. Propojuje ty, kteří si chtějí půjčit levněji s lidmi, kteří chtějí investovat do půjček lidí a získat zajímavé zhodnocení. Služba vznikla v roce 2015 a je členem finanční skupiny PPF.

Jsme největší fintech společností v České republice. Lidé si už na Zonky půjčili více než 10 miliard korun a více než 25 tisíc lidí na Zonky investuje. Zonky mají lidé rádi také proto, že se ke každému zákazníkovi chová jako k člověku a nemluví bankovničtinou.
Už je nás víc než 160 a stále rosteme. Přivítáme mezi námi ty, kteří s námi chtějí měnit pravidla hry na trhu se spotřebitelskými úvěry.

Pomozte nám s péči o klienty Zonky

Ahoj, jsem Honza a vedu tým klientského servisu pro produkt Zonky. Momentálně hledám do svého týmu nového kolegu, kamaráda, který bude pomáhat našim klientům. Než se potkáme a budeme se bavit o tobě, přijde mi správně, abyste se dozvěděli něco i o mě. Začínal jsem na podobní pozici na Kontaktním centru v Air Bank. Časem jsem začal vést tým, který byl větší a větší. Díky sloučení Air Bank se Zonky se otevřela nová paleta výzev a já se rozhodl jednu z nich přijmout – stát se Team Leaderem na klientském servisu a postavit si celý brněnský tým. Chcete do toho jít se mnou? Pojďme se potkat!

Jak to u nás chodí:

  • Naší prací je veškerá komunikace s klienty – ať už po telefonu, mailu, nebo i na chatu.
  • Pro klienty jsme k dispozici každý den od osmi do osmi a taky o víkendu od devíti do šesti – nebojte se, neznamená to, že vy v práci taky budete pořád, pracujeme na směny a tak někdy skončíte v práci dřív a v jiný den si můžete zas přispat.
  • Když vše klapne jak má, umíme klientům načerpat půjčku i do 30 minut – stejně rychle nám jde i nábor kolegů, takže se přihlaste a brzy si zavoláme.
  • U nás na to nejste sami, zaškolíme vás a naučíme vše potřebné a taky vždy kolem sebe máte kolegy, kteří vám rádi pomůžou a poradí.

Proč u nás budete pracovat rádi:

  • Panuje tady skvělá a přátelská atmosféra, která se slovy těžce popisuje – nejlepší je přijít, a přesvědčit se (pro představu může posloužit náš Atmoskop, kde jsme vyhráli ocenění zaměstnavatel roku).
  • Máme tady plno pozic, kam se člověk může svou pílí posunout a začít tak dělat schvalovače, provozáka, nebo třeba Team Leadera. Zároveň naše spojení s Air Bank otevírá nové cesty, kterými můžete směřovat, důležité je dělat to, co nás baví.
  • Práci máme v centru Brna, v moderní budově, i přes to ale občas pracujeme z domu – každý podle své potřeby.

Koho hledám já?

  • Někoho, kdo úspěšně zvládnul maturitu – je jedno, jestli včera, nebo jestli už je to delší doba.
  • Máte čistý trestní rejstřík a čisté svědomí, že nemáte zpoždění ve splácení svých závazků.
  • Někoho, kdo zapadne do té naší party.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nové sady 996/25, 602 00  Brno-Staré Brno, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

22000-31000 Kč/měsíc

Benefity

Dog-friendly office, firemní akce, možnost občasné práce z domova, vzdělávací kurzy, školení, dovolená více než 5 týdnů, nadstandardní lékařská péče, zdravotní volno/sickdays, bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, sleva na firemní výrobky/služby, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Air Bank a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Air Bank a.s.
Gabriela Sakálová