My na Zonky věříme, že půjčování peněz se dá dělat férověji a výhodněji. Bez velkých nákladných institucí. Zonky je česká internetová služba, která funguje na principu P2P. Propojuje ty, kteří si chtějí půjčit levněji s lidmi, kteří chtějí investovat do půjček lidí a získat zajímavé zhodnocení. Služba vznikla v roce 2015 a je členem finanční skupiny PPF.

Jsme největší fintech společností v České republice. Lidé si už na Zonky půjčili více než 10 miliard korun a více než 25 tisíc lidí na Zonky investuje. Zonky mají lidé rádi také proto, že se ke každému zákazníkovi chová jako k člověku a nemluví bankovničtinou.
Už je nás víc než 160 a stále rosteme. Přivítáme mezi námi ty, kteří s námi chtějí měnit pravidla hry na trhu se spotřebitelskými úvěry.

Nikča hledá parťáka do týmu Customer Care v Ostravě

Ahoj, jsem Nikča ze Zonky. Do svého týmu, který mám v péči už 2 roky, hledám kolegu/parťáka, který při práci používá selský rozum.

Našemu menšímu týmu se daří dosahovat dobrých výsledků, hlavně proto, že si navzájem všichni pomáháme, a je tady velmi přátelská atmosféra, protože nefungujeme každý sám za sebe, ale jako jeden celek. Chceš patřit mezi tuhle super partu? Tak se neváhej přihlásit :))

Co vlastně děláme?

- S klienty komunikujeme po telefonu, mailu, nebo na chatu. Je jedno přes jaký kanál, důležité je, aby se na nás chtěl obrátit klient i příště.
- Naše systémy jsou tak jednoduché, že Vám stačí týdenní školení a máte je v malíku. Nebojte, nic platit nebudete, tak jako jsme fér ke klientům, budeme i k vám;
- Máme tady plno pozic, kam se člověk může svou pílí posunout a začít tak dělat například schvalovače. Zároveň naše spojení s Air Bank nám otevírá nové cesty, kterými můžete směřovat, důležité je dělat to, co vás baví;
- U nás na to nejste sami, vždy kolem sebe máte kolegy, kteří vám rádi pomůžou a poradí;
- Máme heslo: kvalitní servis = prodej
- Pracujeme v Ostravě – Porubě v moderní budově, která v roce 2013 dostala ocenění domu roku 2013. Po práci nebo v obědové pauze si můžeš zaskočit i na bazén nebo fitka, který je hned naproti :))
- Když vše klapne jak má, umíme klientům načerpat půjčku i do 30 minut – stejně rychle nám jde i nábor kolegů, takže se přihlas a brzy si zavoláme.

Koho hledám já?

- Někoho, kdo úspěšně zvládnul maturitu – je jedno, jestli včera, nebo jestli už je to delší doba;
- Čistý trestní rejstřík a čisté svědomí, že nemáte zpoždění ve splácení svých závazků;
- Někoho, kdo bude chtít pracovat na ranní a odpolední směny a sem tam vezme víkendový den a přes týden si za to užije volno.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Opavská 6230/29a, 708 00  Ostrava-Poruba, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

21000-31000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, možnost občasné práce z domova, dovolená více než 5 týdnů, dog-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Air Bank, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Air Bank, a.s.
Martina Bolfová