My na Zonky věříme, že půjčování peněz se dá dělat férověji a výhodněji. Bez velkých nákladných institucí. Zonky je česká internetová služba, která funguje na principu P2P. Propojuje ty, kteří si chtějí půjčit levněji s lidmi, kteří chtějí investovat do půjček lidí a získat zajímavé zhodnocení. Služba vznikla v roce 2015 a je členem finanční skupiny PPF.

Jsme největší fintech společností v České republice. Lidé si už na Zonky půjčili více než 10 miliard korun a více než 25 tisíc lidí na Zonky investuje. Zonky mají lidé rádi také proto, že se ke každému zákazníkovi chová jako k člověku a nemluví bankovničtinou.
Už je nás víc než 160 a stále rosteme. Přivítáme mezi námi ty, kteří s námi chtějí měnit pravidla hry na trhu se spotřebitelskými úvěry.

Zonky - Specialista Customer Care

Naše služba nás baví, zákazníkům šetří nebo vydělává peníze. Náš cíl je tak jednoduchý: být zákazníkovi pravou rukou a vždy mu pomoci najít to nejlepší řešení. Přidej se k nám a měň s námi způsob půjčování peněz v ČR.

Co to obnáší?

- přece pečovat o naše zákazníky a hledat nové cesty, jak jim pomoci s jejich dotazy a prodávat také naše služby
- komunikovat se zákazníky přes telefon, e-mail, chat a sociální sítě každý den
- získávat od zákazníků zpětnou vazbu

Jak si tě představujeme?

- dodělal/la jsi školu (máš maturitu) a jsi trestně bezúhonný/á
- můžeš pracovat na směny (směny jsou na 8,5 hodin a pro naše zákazníky jsme tu ve všední dny od 7.30 do 20.00, o víkendech a svátcích od 9.00 do 18.00)
ideální je praxe ze zákaznického centra - není podmínkou, ale rozhodně výhodou :-))
- umíš česky, dobře...slovem i písmem
- jsi velmi pečlivý

Těšit se můžeš na:

- kolektiv lidí, kteří svou práci mají rádi a rádi si protáhnou směnu i po pracovní době někde u piva (potkáváme se často po práci, protože máme strašně moc zažitků každej)
- zaučení od A do Z(onky)
- fajn tým, neformální prostředí, možnost zvýhodněné sazby na hypotéku nebo spotřebitelský úvěr, příspěvek na penzijko a
30 dní volna na dostatečný odpočinek, příspěvek na stravování

Informace o pozici

Místo pracoviště

Opavská 6230/29a, 708 00  Ostrava-Poruba, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, možnost občasné práce z domova, firemní akce, dovolená více než 5 týdnů, dog-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Zonky

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Zonky
Martina Bolfová