My na Zonky věříme, že půjčování peněz se dá dělat férověji a výhodněji. Bez velkých nákladných institucí. Zonky je česká internetová služba, která funguje na principu P2P. Propojuje ty, kteří si chtějí půjčit levněji s lidmi, kteří chtějí investovat do půjček lidí a získat zajímavé zhodnocení. Služba vznikla v roce 2015 a je členem finanční skupiny PPF.

Jsme největší fintech společností v České republice. Lidé si už na Zonky půjčili více než 10 miliard korun a více než 25 tisíc lidí na Zonky investuje. Zonky mají lidé rádi také proto, že se ke každému zákazníkovi chová jako k člověku a nemluví bankovničtinou.
Už je nás víc než 160 a stále rosteme. Přivítáme mezi námi ty, kteří s námi chtějí měnit pravidla hry na trhu se spotřebitelskými úvěry.

Specialista Customer Care

Naše služba nás baví, zákazníkům šetří nebo vydělává peníze. Náš cíl je tak jednoduchý: být zákazníkovi pravou rukou a vždy mu pomoci najít to nejlepší řešení. Přidej se k nám a měň s námi způsob půjčování peněz v ČR.

Co bude tvůj denní chleba?

- pečovat o naše zákazníky a hledat nové cesty, jak jim pomoci s jejich dotazy, problémy
-komunikovat se zákazníky přes telefon, e-mail, chat a sociální sítě - každý den získávat od zákazníků zpětnou vazbu, co se podařilo, a nebo co se nám nepovedlo

Jak si my v Zonky představujeme superhrdinu?

- dodělal/la jsi školu (máš maturitu) a jsi trestně bezúhonný/á
- můžeš pracovat na směny (směny jsou na 8,5 hodin a pro naše zákazníky jsme tu ve všední dny od 7.30 do 20.00, o víkendech a svátcích od 9.00 do 18.00)
- ideální je praxe ze zákaznického centra - není podmínkou, ale rozhodně výhodou :-))
- umíš velmi dobře česky, slovem i písmem. Chceme být perfektní a tohle je důležitý
- jsi velmi při práci pečlivý a důsledný

Těšit se můžeš na:

- kolektiv lidí, kteří svou práci mají rádi a rádi si protáhnou směnu i po pracovní době někde u piva (potkáváme se často po práci, protože máme strašně moc zažitků každej)
- zaučení od A do Z(onky)
- možnost zvýhodněné sazby na hypotéku nebo spotřebitelský úvěr, příspěvek na penzijko a 30 dní volna na dostatečný odpočinek
- fajn kanceleře na Nových Sadech kousek od hlaváku

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nové sady 996/25, 602 00  Brno-Staré Brno, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Zonky

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Zonky
Martina Bolfová