My na Zonky věříme, že půjčování peněz se dá dělat férověji a výhodněji. Bez velkých nákladných institucí. Zonky je česká internetová služba, která funguje na principu P2P. Propojuje ty, kteří si chtějí půjčit levněji s lidmi, kteří chtějí investovat do půjček lidí a získat zajímavé zhodnocení. Služba vznikla v roce 2015 a je členem finanční skupiny PPF.

Jsme největší fintech společností v České republice. Lidé si už na Zonky půjčili více než 10 miliard korun a více než 25 tisíc lidí na Zonky investuje. Zonky mají lidé rádi také proto, že se ke každému zákazníkovi chová jako k člověku a nemluví bankovničtinou.
Už je nás víc než 160 a stále rosteme. Přivítáme mezi námi ty, kteří s námi chtějí měnit pravidla hry na trhu se spotřebitelskými úvěry.

Team Leader týmu Customer Care

Našim zákazníkům děláme radost a hledáme někoho, kdo do toho půjde s námi. Hledáme člověka do týmu CC (nejsme Call centrum, ale Customer Care), který si vezme Pražský tým na starost, bude sám přicházet s nápady pro změny, které dovedou tým a firmu, k těm nejlepším výsledkům s cílem mít nejlepší zákaznický servis pod sluncem. Takový ten tým, kde se cítíš dobře a těšíš se tam.

Jak poznáš, že je tahle práce pro tebe?

● máš zkušenost s vedením a motivováním lidi, ale taky je dokážeš vyslechnout a snažíš se jim porozumět
● neustále se chceš učit novým věcem
● jsi leader, který s celým týmem potáhne za jeden provaz.
● neusínáš na vavřínech, neustále posouváš sebe, své lidi i procesy dopředu

A jak tvoje nová práce bude vypadat?

● budeš mít zodpovědnost za svůj tým 15 lidí, o ty se budeš starat a pečovat, tak aby byli spokojení
● neustále rozvíjet procesy, tak abychom byli pořád o krok napřed
● dennodenně reportovat výsledky vedení společnosti, takže s čísly a tabulky jsi kamarád

Bude se hodit...

● zkušenost s vedením týmu, velké plus bude ze zákaznické, ale není to nutnou podmínkou
● víš, jak co nejefektivněji a nejpřehledněji zpracovat report pro vedení
● selský rozum a zkušenosti, které můžeš do týmu předat
● orientace v procesech finančního sektoru a procesech spadající pod zákaznickou péči

Co nabízíme?

● práci v přední FinTech společnosti v Česku, která mění půjčování peněz
● společné běhání, jóga, snídaně..
● MultiSport kartu
● zajímavou slevu na auto
● možnost firemního tarifu
● realizaci střelených nápadů, které si velké korporace nemohou dovolit
● skvělý kolektiv a šéfa Oldu, který se už teď na tebe těší!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na okraji 335/42, 162 00  Praha-Veleslavín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, občerstvení na pracovišti, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, dog-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Zonky.cz

 

Kontakt

Zonky.cz
Martina Bolfová

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Zonky.cz.

Vím, že práva a povinnosti týkající se ochrany osobních údajů upravuje Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen ,,GDPR“) a zákon číslo 110/2019 Sbírky zákonů České republiky, o zpracování osobních údajů, ve znění pozdějších změn a doplnění, který platí na území České republiky. V rámci tohoto výběrového řízení bude společnost, která organizuje toto výběrové řízení a do které se hlásíte na pracovní pozici, zpracovávat moje osobní údaje na základě právního titulu splnění v smlouvy ve smyslu čl. 6, odst. 1, písm. b) GDPR. Potvrzuji, že jsem se v ZDE části Informace se zpracováním osobních údajů pro uchazeče o pracovní pozici seznámil/a s právy, která ohledně mých osobních údajů mám. Tato kompletní informace o zpracování osobních údajů je k dispozici na webových stránkách https://www.ppf.eu/cs/homepage. Vím, že pokud si zvolím možnost zpracování mých osobních údajů pouze pro účely výběrového řízení, do kterého se hlásím a neudělení souhlasu se zpracováním osobních údajů, nebudu dostávat jiné případné pracovní nabídky od skupiny PPF a společností, které mají s PPF a.s. uzavřenou smlouvu o poskytování služeb a nejsou součástí skupiny PPF. Další výběrová řízení a s nimi související případné pracovní nabídky si budu muset vždy aktivně vyhledat sám. Zobrazit více

V souvislosti s tímto zpracováním mám jako subjekt údajů vůči správci právo:
• na přístup k osobním údajům;
• na opravu nepřesných osobních údajů;
• na výmaz osobních údajů a na oznámení výmazu;
• na omezení zpracování osobních údajů;
• na přenositelnost osobních údajů;
• vznést námitku proti zpracování osobních údajů;
• nebýt předmětem žádného rozhodnutí založeného výhradně na automatizovaném zpracování, včetně profilování, které by pro něj mělo právní účinky;
• obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Beru na vědomí, že výše uvedená práva mám možnost uplatnit přímo u správce osobních údajů na kontaktní adrese uvedené výše, a to:
• Osobně na recepci v hlavní budově;
• Elektronicky prostřednictvím datové schránky;
• Elektronicky prostřednictvím e-mailu.


Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.