ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

Mistr - Předmontáž

Chtěli byste pracovat pro významnou mezinárodní společnost s dlouholetou historií? Pokud disponujete praxí na obdobné pozici a umíte motivovat své podřízené, jste tím pravým kandidátem!

Klikněte na odkaz níže Odpovědět a my se s Vámi rádi setkáme.

Co budete dělat

- sledovat návoz/odvoz materiálu a komponentů, jejich uložení a předávání do výroby
- zodpovídat za efektivní řízení činností podřízených pracovníků a správnost odvedené pracnosti v IS Baan a IS MES
- zajišťovat směnnost dle pokynů nadřízeného a využití kapacit
- kontrolovat činnost a přítomnost pracovníků na směně, z dané směny provádět zápis
- dohlížet na dodržování BOZP a PO, vyhledávat a identifikovat rizika a odstraňovat kořenové příčiny
- zajišťovat první pomoc v souvislosti s pracovními úrazy
- zodpovídat za nastavování pracovišť metodou 5S a dodržování standardizace pracovišť
- udržovat kvalifikaci zaměstnanců a zajišťovat její zvyšování s ohledem na zastupitelnost
- spolupracovat s ostatními útvary společnosti při řešení technických, výrobních a personálních úkolů
- zajišťovat operativní úkoly výroby

Co potřebujete

- středoškolské vzdělání se strojírenským zaměřením
- praxi min. 3 roky na obdobné pozici ve výrobní nebo strojírenské společnosti
- zkušenosti s řízením a vedením lidí
- znalost Zákoníku práce a souvisejících legislativních předpisů
- znalost MS Office (Outlook, Excel, Access, Word)
- komunikační a organizační  dovednosti

Jaké další benefity nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- 2 sickdays
- příspěvky na různá pojištění (1300 penzijko měsíčně, pojistka na blbost...)
- pokud budete chtít, naučíme Vás cizí jazyky
- rozvojové aktivity
- dotované stravování / stravenky
- flexipassy / multisport kartu
- lístky na sportovní a společenské akce...

Informace o pozici

Místo pracoviště

Emila Škody 2922/1, 301 00  Plzeň-Jižní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Firemní akce, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickdays, kafetérie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, stravenky/příspěvek na stravování, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Škoda Transportation a.s.

Kontakt

Jana Lefflerová
Emila Škody 2922/1
301 00  Plzeň
Česká republika
Telefon: +420 720 028 716