ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

Skladník - Hostivař

POPIS POZICE

• standardní skladové činnosti: manipulace se zbožím, příjem a výdej zboží, vybalování, počítání, ukládání zboží na skladové pozice
• skladové transakce v IS BAAN (příjem, výdej, přeskladnění), práce v aplikaci EasyArchiv, ProBaze
• provádění inventur zásob

POŽADUJEME

• SOU, vyučení
• manuální zručnost, odpovědný přístup k práci
• schopnost pracovat samostatně

NABÍZÍME

• 5 týdnů dovolené
• 2 sickdays
• příspěvek na penzijní pojištění ve výši 1.300 Kč/měsíčně
• dotované stravování / stravenky
• flexipassy / multisport karta
• pevná pracovní doba PO – PÁ

Informace o pozici

Místo pracoviště

Sazečská 227/1, 108 00  Praha-Strašnice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.

Kontakt

Marcela Velčická
Sazečská 3
108 37  Praha 10
Česká republika
Telefon: +420 225 343 567