Společnost Škoda Electric, která je zkušeným výrobcem trakčních motorů a pohonů pro drážní a kolová vozidla a zároveň je finální výrobce a prodejce trolejbusů, elektrobusů a autobusů,
patří nyní nově do skupiny Škoda Group, společně se Škoda Transportation.

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Obsluha tryskacího zařízení - jedna směna

Jste vyučen v technickém oboru a hledáte novou pracovní příležitost? Je pro vás důležitý lidský přístup nadřízených a stabilní kolektiv fajn kolegů? Pokud navíc hledáte zaměstnání jen na jednu směnu, hledáme přesně vás!

Zašlete nám váš životopis a my se s vámi moc rádi potkáme u nás ve Škoda Electric v Doudlevcích :-).

Co budete dělat

- pracovat v tryskacím boxu – obsluha tryskacího zařízení
- tryskat svařence a podobné díly
- montovat kryty před tryskáním
- běžnou denní údržbu tryskacího zařízení
- obsluhovat zvedací zařízení – jeřáb

Co potřebujete

- vyučení v technickém oboru
- zkušenost s tryskáním dílů výhodou
- znalost technické dokumentace výhodou
- manuální zručnost
- spolehlivost a schopnost týmové práce

Jaké další benefity nabízíme

- pracoviště v Plzni v Doudlevcích blízko centra města
- dotované stravování v kantýně přímo v areálu společnosti
- Cafeterie Škoda Benefity – až 4800 Kč ročně pro volný čas a
kulturu na kartu Edenred
- příspěvek na penzijní připojištění 1300 Kč měsíčně
- 5 týdnů dovolené, 2 dny Sick Days
- zkrácenou pracovní dobu na 7,5 hodiny denně
- skupinové i individuální jazykové kurzy (skupinové kurzy zdarma)
- očkování proti chřipce
- firemní školka

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 610/2a, 301 00  Plzeň-Doudlevce, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní školka, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, dovolená více než 5 týdnů

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Škoda Electric a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucie Holoubková Vavrochová