ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

Manažer kvality projektu

Co budete dělat

• Odpovídat za převedení kvalitativních požadavků zákazníka do požadavků na kvalitu produktů
• Vést činnosti a spolupracovat na tvorbě a následném schválení projektového Plánu kvality ve vztahu k produktu vč. zkušebního (=kontrolního) plánu kvality pro přejímky vč. zpracování plánu technických kontrol na příslušném projektu
• Spolupracovat s hlavním manažerem projektu, samostatně plnit úkoly zadané hlavním manažerem projektu a Manažerem kvality projektu
• Pravidelně vyhodnocovat kvalitativní ukazatele v rámci projektu
• Tvořit a kontrolovat úplnost a udržování aktuálnosti dokumentace kvality v projektech
• Plánovat, organizovat a provádět přejímky se zákazníky, připravovat a plánovat zkoušky a kontrolní činnosti, dokumentační činnost TK, záznamy o kvalitě, apod.
• Spolupracovat s technickými útvary při řešení odchylek TP, jejich změn, při připomínkovém řízení k TP týkajících se způsobu provedení přejímek a kontrol a předávacích dokumentů.
• Zjišťovat a prověřovat kompletnost dokumentů o kvalitě a potvrzuje podpisem provedení kontrol a zkoušek.
• V případě kvalitativních nedostatků v projektech informovat PM a ŘK a inicializovat nápravná opatření.

Co potřebujete

• VŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou (technický obor)
• 2 roky praxe v oblasti řízení kvality
• Znalost požadovaných norem v rámci projektu/ů
• Znalost technické/technologické dokumentace
• Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni, další jazyky výhodou
• Efektivní komunikace a řízení porad/jednání, Komunikační a prezentační dovednosti
• Znalost práce na PC (zejména MS Office)
• Řidič referentských vozidel – skupina B

Jaké další benefity nabízíme

 • Finanční ohodnocení dle odbornosti a zkušeností
• Týden dovolené nad rámec zákona
• Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
• Závodní stravování
• Příspěvek zaměstnancům na volnočasové aktivity - karta Edenred
• Zvýhodněné tarify u O2 Family

Informace o pozici

Místo pracoviště

1. máje 3176/102, 703 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.

Kontakt

Ivana Rapcová, e-mail: ivana.rapcova@skodagroup.com
1. máje 3176/102
703 00  Ostrava
Česká republika