ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

Asistentka pro právní oddělení - částečný úvazek

Do naší právní kanceláře hledáme posilu, která by si převzala část agendy spojenou s chodem oddělení.
Je pro Vás komunikace v angličtině zábavou?
Jste organizační typ?
Pokud ano, napište nám!

Co budete dělat

- budete administrativní podporou úseku
- budete evidovat smlouvy, plné moci za skupinu
- budete obstarávat výpisy z rejstříku veřejných seznamů
- budete zajišťovat služby notáře, překladatelské služby
- budete zajišťovat vyúčtování služebních cest (ubytování, doprava)
- budete objednávat a vydávat kancelářské potřeby, marketingové předměty, atd.
- budete zajišťovat catering
- budete organizovat schůzky, rezervovat zasedací místnosti
- budete zajišťovat inventuru majetku a další ..

Co požadujeme

- minimálně středoškolské vzdělání
- anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
- řidičský průkaz skupiny B
- organizační a komunikační schopnosti
- časová flexibilita
- samostatnost, pečlivost
- uživatelská znalost práce s MS Office
- profesionální a reprezentativní vystupování
- proaktivní přístup

Jaké další benefity nabízíme

- dotované stravování
- multisport karta

Informace o pozici

Místo pracoviště

Emila Škody 2922/1, 301 00  Plzeň-Jižní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Škoda Transportation a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Markéta Fejtková
Telefon: +420 720 034 230