ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

Mistr výroby - elektro

V roce 2021 jsme se stali součástí skupiny Škoda Group, Vyrábíme a opravujeme tramvaje moderní i historické, české i zahraniční. Nyní máte možnost stát se členem našeho pracovního týmu a podílet se na výrobě tramvají 39 T jezdících v Ostravě a získat také zkušenosti při jiných projektech. Při pohovoru vám ukážeme, co vás bude čekat - různorodá činnost, spousta vozů, stabilní zaměstnání.

Co budete dělat:

- organizovat a řídit práce mistrovského úseku o velikosti přibližně 20 zaměstnanců zaměřeného na elektromontážní práce v tramvajích
- odpovídat za plynulý chod výroby a dodržování stanovených výrobních termínů
- motivovat své podřízené a zajišťovat jejich rozvoj
- dbát na bezpečnost na pracovištích a dodržování podnikových a zákonných norem

Co potřebujete:

- vzdělání ÚSO s maturitou v oboru elektroplatná vyhláška 50/78 Sb., § 7
-znalost čtení výkresové dokumentace
-schopnost vést lidi
- stresová odolnost, aktivní řešení problémů, samostatnost, spolehlivost
- znalost drážních vozidel a drážního provozu výhodou
- praxe na obdobné pozici vítána uživatelské ovládání PC (Word, Excel, Internet, Outlook)

Jaké další benefity vám můžeme nabídnout:

- zajímavou různorodou práci za příznivých pracovních podmínek
- 5 týdnů dovolené a 4 dny zdravotního volna
- 50% příspěvek na menu v jídelně
- zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod
- příspěvky na pojištění životní a penzijní již po zkušební době
-  každoroční růst mzdy
- multisport kartu
- poukázky pro sport a kulturu 1400 Kč
- kantýnu poblíž výrobní haly, automat na kávu i jiné dobroty
- příplatky a odměny
- pracovní kolektiv, který se rád účastní i týmových soutěží a kulturních akcí
- odborný růst, možnost postupu v rámci společnosti, nabídka kurzů jazykových, počítačových, technických, atd.
- smlouvu na dobu určitou - rok, s pravděpodobností prodloužení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Martinovská 3244/42, 723 00  Ostrava-Martinov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

35000-36500 Kč/měsíc

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, zahraniční pracovní cesty

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

ŠKODA EKOVA

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

ŠKODA EKOVA
Jarmila Gaubová
Martinovská 3244/42
723 00  Ostrava-město-Ostrava-město
Česká republika
Telefon: 778 732 657