ŠKODA ICT, poskytovatel řešení a služeb v oblasti informačních a telekomunikačních technologií pro skupinu ŠKODA Transportation, hledá do svého týmu posilu na pozici:

IT Administrátor (podpora uživatelů)

Hledáme IT administrátora, který bude pomáhat uživatelům výrobní skupiny Škoda Transportation řešit uživatelské problémy spojené s IT technikou, mobilními zařízeními či aplikacemi

Co budete dělat

podporovat uživatele SW na úrovni operačního systému (Windows) a aplikací
starate se o opravy a reklamace HW zařízení
zpracovávávat požadavky zadané prostřednictvím ServiceDesk
spravovat výpočetní techniku v Active Directory
podporovat uživatele při nastavení mobilních telefonů
zastupovat řešitele v oblasti aplikací (instalace, troubleshoting, jednání s ostatními řešiteli a dodavateli.. atd.)

Co potřebujete

SŠ či vyšší odborné vzdělání (případně delší praxe v oboru)
znalost MS Office a prostředí Windows 10 na odborné úrovni / Windows server OS – základní orientace (oprávnění uživatele, služba, plánovaná úloha, instalace aplikace)
základní znalost HW, zručnost a obecný vztah k technice a technologiím
orientace v prostředí OS Android, iOS
znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B2 (občasná komunikace se zahraničními uživateli, čtení originální dokumentace apod.)
zodpovědnost, samostatnost, schopnost plánovat aktivity s ohledem na dodržování lhůt i efektivní využití svého času
schopnost komunikovat s uživateli, vysvětlovat, instruovat
podpora klientských aplikací, diagnostika serverové části, monitoring serveru
diagnostika funkčnosti a podpora SW a zákaznických systémů
znalost fungování počítačové sítě (DNS, doména, SSL, IP)
praktické zkušenosti s databázemi a práci s daty v nich
znalost IIS, Tomcat

Jaké další benefity nabízíme

pružnou pracovní dobu a 5 týdnů dovolené
home-office vnímáme jako standardní nástroj, můžete pracovat z domu, z kanceláře, nebo z místa, kde se cítíte fajn, důležité pro nás jsou výsledky
stravenky ve výši 120,- a příspěvek na volnočasové aktivity Vám pravidelně nabijeme na jednu platební kartu
kvartální bonusy za mimořádné úspěchy
po zkušební době Vám přispějeme na penzijní připojištění
rozvoj angličtiny s rodilým mluvčím
příležitost učit se a rozvíjet své odborné znalosti na zajímavých projektech
podpora týmu kvalifikovaných profesionálů s pozitivním přístupem a nadšením pro svou práci

Informace o pozici

Místo pracoviště

1. máje 3176/102, 703 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ŠKODA ICT

Kontakt

ŠKODA ICT
Tomáš Krám