ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

Nákupčí - Senior/Sourcing Buyer

Co budete dělat

• zajišťovat správný proces nákupu přidělené komodity
• analyzovat minulé a budoucí nákupy a určovat klíčové položky
• realizovat výběrová řízení a výběr dodavatelů
• komunikovat s klíčovými dodavateli vč. cenového a obchodního vyjednávání
• provádět analýzy trhu, potřeb a tvořit strategické plány
• spolupracovat s technickým úsekem ohledně optimalizace konstrukčního řešení
• rozvíjet stávající i nové dodavatelé
• podporovat operativní nákup a komunikovat napříč firmou

Co potřebujete

• nadšení do práce, samostatné a logické uvažování
• technické vzdělání nebo znalost čtení technických výkresů výhodou
• zkušenosti v oblasti nákupu minimálně 2 roky
• znalost právních předpisů pro oblast nákupu
• schopnost domluvit se plynně anglicky
• pokročilá znalost MS Office - především Excel, případně Access výhodou
• řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Jaké další benefity nabízíme

• odpovídající platové ohodnocení
• týden dovolené nad rámec zákona
• příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
• závodní stravování
• příspěvek zaměstnancům na volnočasové aktivity - karta Edenred
• zvýhodněné tarify od O2

Informace o pozici

Místo pracoviště

1. máje 3176/102, 703 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.

Kontakt

Ivana Rapcová, e-mail: ivana.rapcova@skodagroup.com
1. máje 3176/102
703 00  Ostrava
Česká republika