ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

ERP SCH application PM

Co budete dělat

• Zajišťovat realizaci celého procesu aplikace ERP systému pro Oblast Supply Chain (Production Planning, Operative procurement, warehousing & logistic) dle daného harmonogramu.
• Koordinovat činnosti všech klíčových uživatelů za SCH
• Reporting pro kontrolu a řízení procesu
• Zajišťovat a tvořit školící materiály
• Řídit proces navazujících systémů MES, APS

Co potřebujete

• SŠ/VŠ
• Znalost ERP SAP
• Important modules for Supply chain
• SD - Sales module – sale components to mother and sister company (body shell, swich board etc.) - intercompany
• PP - Production planning – production plan, MRP
• MM - Material management – material PO, forecast, call off, GR, GI, etc.
• Zkušenosti z výrobního závodu
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Jaké další benefity nabízíme

• Finanční ohodnocení dle odbornosti a zkušeností
• Týden dovolené nad rámec zákona
• Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
• Závodní stravování
• Příspěvek zaměstnancům na volnočasové aktivity - karta Edenred
• Zvýhodněné tarify u O2 Family

Informace o pozici

Místo pracoviště

1. máje 3176/102, 703 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.

Kontakt

Ivana Rapcová, e-mail: ivana.rapcova@skodagroup.com
1. máje 3176/102
703 00  Ostrava
Česká republika