POLL je malá firma s přátelským kolektivem, která dlouhodobě rozvíjí vlastní produkty, které nachází uplatnění zejména v drážním průmyslu. Jsme výrobce jednotek tepelné pohody HVAC, nabíjecích souprav pro napájení vozové baterie 24V, jednotek CZE centrální zdroje energie a modulárních systémů pro řízení trakčních pohonů. Naše zařízení navrhujeme, prototypujeme a vyrábíme v areálu v Radotíně.

Mechanik / Elektromechanik

Do našeho výrobního týmu ve společnosti POLL, s.r.o. hledáme posilu do jednosměnného provozu se zkušenostmi s montáží zařízení.
V případě zájmu o pozici nám pošlete svůj stručný životopis.

Co budete dělat

- výrobní činnost dle technické dokumentace
- příprava materiálu pro následnou výrobu a manipulaci s elektronickými součástkami
- finální montáž elektronických zařízení
- výroba kabelových svazků a jejich implementace do zařízení

Co potřebujete

- podmínkou: minimálně výuční list v elektro nebo strojírenském oboru
- podmínkou: znalost českého jazyka
- fyzická zdatnost - častá práce v ohybu
- schopnost samostatné práce podle technické dokumentace (montážní postupy, výkresy mechanických dílů)
- zručnost a pečlivost - zaměření na kvalitu odvedené práce

Co nabízíme

- nástup: dohodou (počkáme i 2 měsíce výpovědní doby)
- příjemné pracovní prostředí s dobrou dostupností (5 min. chůze od vlakového nádraží v Radotíně, nebo parkování v areálu)
- 5 týdnů dovolené a 5 sickays za rok
- 140 Kč stravenky za den (s příspěvkem zaměstnance)
- 1000 Kč měsíčně benefity Edenred (sport, kultura, zdraví)
- 1500 Kč měsíčně příspěvek na penzijní připojištění
- hradíme ½ ročního kuponu na MHD
- podnikáme společné akce (motokáry, grilovačky, adrenalinové závody)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Výpadová 1676/4a, 153 00  Praha-Radotín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-35000 Kč/měsíc

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

POLL, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Gabriela Heske