ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

Tlumočník ve výrobě (turečtina-čeština)

Nabízíme novou pracovní příležitost pro usnadnění komunikace mezi zaměstnanci. Hledáme tlumočníka se znalostí tureckého a českého jazyka. Nehledáme pouze vystudované kandidáty s akreditací, rádi nabídneme práci i člověku, který nemá s tlumočením zkušenosti. Pokud máte znalost těchto 2 jazyků, chuť učit se novým věcem, neváhejte a přihlaste se.

Co budete dělat

- tlumočení ve výrobě pro usnadnění komunikace
- tlumočení při nástupních dnech a školení
- komunikace mezi dělníky, nadřízenými, HR, školiteli
- výpomoc s překladem interních dokumentů

Co požadujeme

- komunikativnost
- znalost tureckého a českého jazyka
- schopnost tlumočení
- schopnost překladu jednoduchých textů (výhodou)

Jaké další benefity nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- 2 sickdays
- příspěvky na různá pojištění (1300 penzijko měsíčně, pojistka na blbost...)
- dotované stravování
- Škoda benefity / multisport karta
- lístky na sportovní a společenské akce...

Informace o pozici

Místo pracoviště

Emila Škody 2922/1, 301 00  Plzeň-Jižní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Škoda Transportation a.s.

Kontakt

Hana Zuzáková
Telefon: +420 607 093 198