Škoda Vagonka je přímým pokračovatelem tradice výroby osobních kolejových vozidel s výrobním programem orientovaným na produkty v oblasti elektrických jednotek pro příměstskou dopravu, motorových souprav, lehkých regionálních vozidel a osobních přípojných vozů.

Vedoucí zakázky

Co budete dělat:

• řízení výrobních zakázek dle schváleného harmonogramu
• kontrola disponibility nakupovaného a vyráběného materiálu
• zajištění průběhu zakázek dle harmonogramu
• koordinace a spolupráce s dalšími útvary na řešení operativních úkolů
• zajištění termínů a minimalizace nákladových ztrát zakázek
• řešení nestandartních situací v ERP za oblast výroby a plánování

Co potřebujete:

• min. SŠ vzdělání
• znalost výrobních technologií a procesu výhodou
• praxe v oblasti plánování strojírenské výroby
• znalost MS Office, popř. MS project
• znalost metody štíhle výroby
• zkušenost s řízením projektu a zavádění nových procesů
• logické myšlení
• analytické schopnosti

Jaké další benefity nabízíme:

• odpovídající platové ohodnocení
• docházkový bonus
• týden dovolené nad rámec zákona
• příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
• závodní stravování
• příspěvek zaměstnancům na volnočasové aktivity – Edenred karta
• akce pro zaměstnance
• nástup možný ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

1. máje 3176/102, 703 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.

Kontakt

Ivana Rapcová, e-mail: ivana.rapcova@skodagroup.com
1. máje 3176/102
703 00  Ostrava
Česká republika