ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

R&D project manager

Máte zkušenosti v oblasti řízení projektů?
Máte zájem vaše zkušenosti využít v oblasti vývoje kolejových vozidel?
Chcete pracovat v mezinárodním týmu a komunikace v angličtině je pro vás zábavou?
Pak jste náš člověk, napište nám! Prosíme o zaslání CV v anglickém jazyce.

Co budete dělat

- budete odpovědný za řízení vybraných R&D projektů vývoje kolejových vozidel
- budete připravovat harmonogramy, rozpočty, výstupy, dodávky
- budete úzce spolupracovat s externími partnery, univerzitami a dodavateli
- budete komunikovat s mezinárodním týmem

Co potřebujete

- vysokoškolské vzdělání technického zaměření
- anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou (komunikace s kolegy, partnery)
- praxe v oblasti řízení projektů
- schopnost prezentování výsledků
- praxe v oblasti kolejových vozidel výhodou

Jaké další benefity nabízíme

- flexibilní pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- 2 sickdays
- příspěvky na různá pojištění (1300 penzijko měsíčně, pojistka na blbost...)
- pokud budete chtít, naučíme Vás cizí jazyky
- dotované stravování / stravenky
- flexipassy / multisport karta
- lístky na hokej/fotbal, sportovní a společenské akce...

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň-Jižní Předměstí, Praha-Stodůlky

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Škoda Transportation a.s.

Kontakt

Gabriela Ficzuová
Telefon: +420 722 960 496