ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

Specialista marketingu a komunikace

Hledáme posilu do týmu marketingu a korporátní komunikace!
Máte zkušenosti s přípravou marketingových kampaní?
Dokážete zajistit mediální kampaň v klasických médiích či na sociálních sítích?
Zvládáte samostatně plnit zadané úkoly?
Tak to hledáme právě vás!

Co budete dělat

- budete navrhovat a provádět marketingové kampaně
- budete vytvářet neotřelé marketingové materiály pro podporu obchodu a HR
- budete připravovat HR kampaně na sociálních sítích skupiny (Linkedin, Twitter, Instagram, Facebook)
- budete spolupracovat na přípravě marketingové strategie
- budete připravovat komunikační kampaně a koncepty
- budete nastavovat dlouhodobé i krátkodobé cíle
- budete mít odpovědnost za svěřené kampaně
- budete reportovat výsledky aktivit

Co potřebujete

- minimálně středoškolské vzdělání
- minimálně dva roky praxe v marketingu
- znalost fungování reklamy na sociálních sítích
- zkušenosti s nastavování reklamní kampaní v onlinu, printu, rádiu a TV
- angličtina na komunikativní úrovni je podmínkou (komunikace s partnery, zahraničními dceřinými společnostmi, kolegy)
- tvůrčí zápal a kreativitu
- samostatnost a výborné organizační schopnosti
- uživatelskou znalost práce s MS Office

Jaké další benefity nabízíme

- flexibilní pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- 2 sickdays
- příspěvky na různá pojištění (1300 penzijko měsíčně, pojistka na blbost...)
- pokud budete chtít, naučíme Vás cizí jazyky
- dotované stravování / stravenky
- flexipassy / multisport karta
- lístky na hokej/fotbal, sportovní a společenské akce...

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň-Jižní Předměstí, Praha-Stodůlky

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Škoda Transportation a.s.

Kontakt

Gabriela Ficzuová
Telefon: +420 722 960 496