ŠKODA PARS a.s., člen skupiny ŠKODA, je tradiční strojírenská firma se sídlem v Šumperku zaměřená na kolejovou techniku a právě hledá vhodné kandidáty a kandidátky na pozici:

Elektromechanik / čka pro servis

Hledáme zkušené elektromechaniky, kteří by se rádi posunuli kariérně dopředu. Pokud vás zajímá obor elektro a ideálně u kolejových vozidel, baví vás cestovat a máte elektro vzdělání, pak jste tím pravým kandidátem.

Ovšem jste-li mladý člověk, který se chce něco naučit a má zájem spolupracovat, pak jste vítán také – zkušenosti se totiž mají předávat.

Co budete dělat

- Provádět instalace, proměření, seřízení a opravy elektrických částí kolejových vozidel dle platných předpisů.
- Bližší seznámení s pracovní náplní rádi poskytneme a ukážeme při osobním jednání.

Co potřebujete

- min. vyučení v oboru elektro nebo osvědčení v souladu s NSK (Národní soustava kvalifikací)
- platnou vyhláška 50/1978 Sb., min. § 5 (propadlou vyhlášku lze obnovit)
- schopnost pracovat dle výkresové dokumentace
- samostatnost, pečlivost a odpovědnost za svoji práci
- pracovitost a manuální zručnost
- časová flexibilita a ochota cestovat po ČR
- řidičský průkaz sk. B

Jaké další benefity nabízíme

- pohodového šéfa a lidský přístup
- rozmanitou práci
– možnost podílet se na různých projektech (staré, nové, elektrické, dieslové…), možnost podílet se na více profesích/oborech (od diagnostika, přes klimatizéra, pneumatika, svářeče až třeba po lakoše a čalouníka), ve vlaku je prostě všechno
- dlouhodobou jistotu práce
- smlouvu na dobu neurčitou po 1 roce zapracování
- nástupní bonus ve výši mzdy
- 5 týdnů dovolené- bonus za využívání pracovní doby 2350 Kč měsíčně
- cafeterie Škoda Benefity + 4 800 Kč ročně pro volný čas a kulturu
- příspěvky na penzijní připojištění ve výši 1000 Kč měsíčně
- rozvojové vzdělávání (pravidelné školení - vyhláška 50/100, VZV, klimatizace, svařování…)
- sportovní a společenské akce

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

ŠKODA PARS a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucie Novotná
Žerotínova 1833/56
787 01  Šumperk
Česká republika
Telefon: 723 107 618