ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

Specialista požární bezpečnosti - elektrické systémy

Pohybujete se v oboru požární bezpečnosti a baví vás elektrické systémy?
Máte zkušenost jako požární specialista, projektant nebo konstruktér?
Chcete se podílet na vývoji kolejových vozidel?
Pak jste náš člověk, napište nám!

Co budete dělat

- budete se podílet na vytváření požadavků požární bezpečnosti na projektech kolejových vozidel
- budete aplikovat normy
- budete vytvářet specifikace a koncepty požární bezpečnosti
- budete navrhovat způsoby plnění požadavků předpisů a norem požární bezpečnosti
- budete spolupracovat s projektanty a subdodavateli ve všech fázích projektu (od konceptu až po předání vozidla)
- budete spolupracovat při definování a provádění zkoušek požární ochrany

Co potřebujete

- vysokoškolské vzdělání v oboru elektro
- zkušenost minimálně 3 roky na pozici požárního specialisty, projektanta nebo konstruktéra
- angličtinu na komunikativní úrovni (komunikace se zákazníkem a kolegy)
- být proaktivní a mít chuť se učit novým věcem
- umět vést jednání a nebát se vyjádřit svůj názor

Jaké další benefity nabízíme

- flexibilní pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- 2 sickdays
- příspěvky na různá pojištění (1300 penzijko měsíčně, pojistka na blbost...)
- pokud budete chtít, naučíme Vás cizí jazyky
- dotované stravování / stravenky
- flexipassy / multisport karta
- lístky na hokej/fotbal, sportovní a společenské akce...

Informace o pozici

Místo pracoviště

Emila Škody 2922/1, 301 00  Plzeň-Jižní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Škoda Transportation a.s.

Kontakt

Gabriela Ficzuová
Telefon: +420 722 960 496