ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

Manažer kvality projektů - senior

Máte zkušenosti z kvality a řízení projektů?
Domluvíte se anglicky?

Pak hledáme právě Vás, ozvěte se nám!

Co budete dělat

-budete mít zodpovědnost za převedení kvalitativních požadavků zákazníka do požadavků na kvalitu produktů
- budete vést činnosti a spolupracovat na tvorbě a následném schválení projektového plánu kvality
- budete pravidelně vyhodnocovat kvalitativní ukazatele v rámci projektu
- budete provádět interní audity v rámci ŠT a externí audity u dodavatelů s cílem zajistit dohled a koordinaci požadavků zákazníka na kvalitu produktu
- budete se účastnit interních / externích /  zákaznických / certifikačních auditů dle potřeby
- budete identifikovat kvalitativní rizika projektu
- budete organizovat a plánovat přejímky se zákazníky, připravovat a plánovat zkoušky a kontrolní činnosti
- budete připravovat podklady k prohlášení o shodě produktu/vozidla s typem
- budete mít dohled nad provedením zkoušek dle validačních postupů pro prototypy i sériovou výrobu
- budete zajišťovat a prověřovat kompletnost dokumentů o kvalitě
- budete aktivně jednat se zákazníkem a dodavateli

Co požadujeme

- alespoň středoškolské vzdělání, technické zaměření výhodou
- minimálně 5 let praxe v kvalitě
- zkušenost s audity
- znalost systémů řízení kvality
- orientace v technické dokumentaci
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- pokročilá znalost MS Office
- komunikační a prezentační dovednosti

Jaké další benefity nabízíme

- 5 týdnů dovolené + 2 sickdays
- flexibilní pracovní dobu
- příspěvky na různá pojištění (1300 Kč / měsíčně na penzijko)
- Cafeterie Škoda Benefity - 4800 Kč ročně pro volný čas a kulturu NEBO Multisportkarta
- rozvojové vzdělávání / jazykové vzdělávání
- máme vlastní kantýnu, za velmi zvýhodněnou cenu nebo stravenky
- profesní růst ve stabilní společnosti
- lístky na hokej/fotbal, sportovní a společenské akce
- zajímavé pracovní prostředí a skvělé kolegy k tomu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Emila Škody 2922/1, 301 00  Plzeň-Jižní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Škoda Transportation a.s.

Kontakt

Markéta Fejtková
Telefon: +420 720 034 230