ŠKODA PARS a.s., člen skupiny ŠKODA, je tradiční strojírenská firma se sídlem v Šumperku zaměřená na kolejovou techniku a právě hledá vhodné kandidáty a kandidátky na pozici:

Obchodní referent / ka prodeje náhradních dílů

Hledáme technicky zdatného kolegu, klidně i absolventa, s obchodním duchem a selským rozumem. Chceme rozšířit tým, který obchoduje s náhradními díly pro kolejová vozidla. Budete součástí malého týmu, který je zodpovědný za zajištění veškerých činností potřebných k zajištění prodeje náhradních dílů našim zákazníkům.

Co budete dělat

- Budete se podílet na všech činnostech od získání obchodního případu až po jeho uzavření.
- Budete spolu s kolegy z týmu hledat obchodní příležitosti, účastnit se veřejných soutěží o zakázky, zpracovávat nabídky, tvořit ceny, domlouvat obchodní podmínky, zpracovávat objednávky, zajišťovat výrobu dílů (vnitropodnikovou i externí) hledat nové dodavatele, expedovat zboží a mnoho dalšího.
- Nedílnou součástí je vedení veškeré administrativy spojené s touto činností („Pořádek musí být“).
- Budete pracovat s podnikovým informačním systémem a můžete získat zkušenost se zaváděním nového informačního systému.

Co potřebujete

- Chceme rozumného člověka, který zapadne do týmu a bude pro něj přínosem.
- Flexibilitu očekáváme i nabízíme.
- Středoškolské vzdělání v technickém oboru je ideální kombinace.
- Cizí jazyk, ideálně angličtina, je také potřeba, máme zahraniční zákazníky i dodavatele.

Jaké další benefity nabízíme

- Rozšiřujeme fungující tým, proto budete mít ideální podmínky pro zaškolení od kolegů, kteří tuto práci dělají dlouhá léta.
- Náplň práce může být velice rozmanitá, záleží na Vás, v čem budete dobrý/á, co Vás bude bavit a jaké máte ambice.
- Budete mít šéfa, se kterým se dá na všem domluvit a podpoří Vás ve Vašem růstu jak profesním, tak osobnostním.
- Dlouhodobá perspektiva a jistota je dána roky, po které již fungujeme, oborem, ve kterém obchodujeme a skupinou, jejíž jsme součástí.
- Nabízíme i klasické benefity, ale o těch více až při osobním setkání, to přeci není to, proč s námi chcete pracovat…

Informace o pozici

Místo pracoviště

Žerotínova 1833/56, 787 01  Šumperk-Šumperk, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ŠKODA PARS a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucie Novotná
Žerotínova 1833/56
787 01  Šumperk
Česká republika
Telefon: 723 107 618