ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

Elektromechanik

Máte zkušenosti na pozici elektromechanika, hledáte stabilní práci a vyznáte se v technické dokumentaci? Pokud ano, pak jste tím pravým kandidátem! Zaučíme však i šikovné absolventy.

Pošlete nám své CV, rádi se s Vámi setkáme!

Co budete dělat

- po 3 měsíčním zácviku v Plzni, kde se zaškolíte a získáte odborné zkušenosti, se přesunete do našeho oddělení v Brně
- provádět základní elektrotechnické práce jako: výměny komponent, opravy izolačního stavu vodičů, konektorů a celých obvodů, odstraňování zkratů v obvodech
- provádět kontrolu provozuschopnosti vozidel včetně stacionární funkční zkoušky
- provádět evidenci pracovních úkonů a spotřeby práce do servisních objednávek v informačním systému
- v době, kdy se neprovádí údržba na vozidle, se budete podílet ve skladu na přípravě servicekitů pro rychlé vyskladnění

Co potřebujete

- minimálně střední odborné vzdělání (výuční list) v oboru elektrotechniky
- vyhlášku 50
- schopnost číst v technické dokumentaci
- ochotu pracovat na směny
- schopnost běžné práce na PC
- řidičský průkaz a průkaz na VZV výhodou

Jaké další benefity nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- 2 sickdays
- Cafeterii / Multisport kartu
- příspěvky na různá pojištění (1300 Kč/měsíčně penzijko)
- jazykové kurzy
- rozvojové aktivity
- máme vlastní kantýnu, za velmi zvýhodněnou cenu / stravenky
- lístky na sportovní a společenské akce...

Informace o pozici

Místo pracoviště

242, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Škoda Transportation a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jana Lefflerová
Emila Škody 2922/1
301 00  Plzeň
Česká republika
Telefon: +420 720 028 716