ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

Mechanik elektrických zařízení

Baví vás práce a manipulace s kabeláží? Chcete pracovat na pozici elektromechanika, ale nemáte vzdělání v elektro oboru? Nově nabíráme na pozici mechanik elektrických zařízení, kde není potřeba zmiňované vzdělání, ale postačí krátká praxe. Veškerá činnost je prováděna bez napětí. Nabídneme spoustu benefitů a práci na zajímavých projektech kolejových prostředků.

Co budete dělat

- montáž kabelových tras
- pokládka kabeláže
- montáž elektrických zařízení a přístrojů
- zapojování přístrojů
- opravy
- veškerá činnost prováděna bez napětí

Co požadujeme

- SOŠ s výučním listem (není nutný elektro obor)
- praxe 1 rok v oblasti elektromontáže nebo na sdělovacích či -zabezpečovacích zařízeních
- základní orientace v technické dokumentaci
- výborná manuální zručnost
- vyhláška 50 § 4 (proškolíme)

Jaké další benefity nabízíme

- smlouva na neurčito
- 20.000 Kč nástupní bonus
- stabilizační příspěvek až 5.000 Kč měsíčně
- 5 týdnů dovolené
- 2 sickdays
- Škoda Benefity + 4 800 Kč ročně pro volný čas a kulturu
- příspěvky na různá pojištění (1300 Kč/měsíčně penzijko)
- máme vlastní kantýnu, za velmi zvýhodněnou cenu
- lístky na hokej, sportovní a společenské akce

Informace o pozici

Místo pracoviště

Emila Škody 2922/1, 301 00  Plzeň-Jižní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Škoda Transportation a.s.

Kontakt

Alena Touchová
Telefon: +420 607 026 082