ŠKODA PARS a.s., člen skupiny ŠKODA, je tradiční strojírenská firma se sídlem v Šumperku zaměřená na kolejovou techniku a právě hledá vhodné kandidáty a kandidátky na pozici:

Dispečer / ka výroby elektro

Máte vzdělání elektrotechnického směru?
Jste pečlivý a výrobní prostředí Vám není cizí?
Pokud ano, pak hledáme právě Vás!

Aktuálně rozšiřujeme své řady, a proto neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Pozice je vhodná i pro absolventy!

Co budete dělat

- uvolňovat materiál k výdeji ze skladu na pracoviště
- účtovat materiál na projekty ze střediskových skladů
- rozepisovat požadavky na kooperaci
- stanovovat, popřípadě provádět změnu četnosti výskytu nakupovaných položek a vyráběných položek s náhodným výskytem
- podávat informace o skutečné spotřebě materiálu na projektech a na pracovištích

Co potřebujete

- středoškolské vzdělání v oboru elektro
- praxe na obdobné pozici výhodou
- uživatelská znalost práce na počítači
- orientace ve výkresové dokumentaci
- flexibilitu, spolehlivost, komunikativnost, stresová odolnost
- ochota se učit novým poznatkům (normy, předpisy)
- znalost problematiky výroby a oprav kolejových vozidel výhodou

Jaké další benefity nabízíme

- zázemí stabilní a prosperující firmy a podporující férový přístup
- 2350 Kč měsíčně bonus za efektivní využívání fondu pracovní doby
- 1000 Kč měsíční příspěvek na penzijní připojištění
- 400 Kč měsíčně do cafeterie Edenred
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování
- kulturní a sportovní akce pro zaměstnance a rodinu
- finanční příspěvky na životní a pracovní jubilea
- možnost vzdělávat se a dále rozvíjet vlastní kvalifikaci
- nástup dle dohody

Informace o pozici

Místo pracoviště

Žerotínova 1833/56, 787 01  Šumperk-Šumperk, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ŠKODA PARS a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucie Novotná
Žerotínova 1833/56
787 01  Šumperk
Česká republika
Telefon: 723 107 618