ŠKODA EKOVA a.s. sídlící v Martinově je výrobní společnost, která vyrábí i opravuje tramvaje z české republiky i zahraničí. Nyní potřebujeme přijmout do našeho týmu tuto pozici:

Mechanik elektronických zařízení

V roce 2021 jsme se stali součástí skupiny Škoda Group. Vyrábíme a opravujeme tramvaje moderní i historické, české i zahraniční. Nyní máte možnost stát se členem našeho pracovního týmu a podílet se na výrobě tramvají 39 T jezdících v Ostravě a získat také zkušenosti při jiných projektech. Při pohovoru vám ukážeme, co vás bude čekat - různorodá činnost, spousta vozů, stabilní zaměstnání.

Co budete dělat:

- Diagnostika, vyhledání závad, oprava komponentů informačního, odbavovacího a kamerového systému vozidel
- Opravy provozních závad v okruzích trakčních obvodů, ovládacích obvodů, pulzního měniče a regulátorů drážních vozidel s polovodičovou regulací pulzního odběru proudu.
- Zjišťování závad a poruch z elektronických systémů vozidel pomocí notebooku.
- Zkoušení elektrického zařízení drážních vozidel, funkční zkoušky a seřízení komplexu elektrického zařízení a drážních vozidel.
- Seřízení komponentů trakční výzbroje vozidel, měření izolačního stavu elektronických systémů, oživování a provádění zátěžových zkoušek vozidel.
- Provádění zkušebních jízd, zkoušek TBZ vozidel MHD.

Co potřebujete:

- elektro vzdělání a vyhlášku č.50/1978 Sb.
- vhodný obor: elektromechanik, autotronik, elektronik, elektrotechnika, elektrikář
- praxe výhodou
- samostatnost, spolehlivost
- zájem o techniku a kolejová vozidla
- směny pouze ranní a odpolední
- občas potřeba přesčasu

Jaké další benefity vám můžeme nabídnout:

5 týdnů dovolené
4 dny zdravotního volna
 50% příspěk na menu v jídelně
 zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod
1.500 kč DOCHÁZKOVÝ bonus při splnění hodin v měsíci
možnost náhradního volna
17% výkonnostní odměna ke mzdě při splnění podmínek
příspěvky na pojištění ŽIVOTNÍ A PENZIJNÍ již po zkušební době
každoroční růst mzdy a výhody dle Kolektivní smlouvy - odbory
MultiSport karta k dispozici (fitness, jóga, bowling, lezení, bazén, sauna…)
poukázky pro sport a kulturu 1400,-
kantýna poblíž výrobní haly
automat na kávu a svačiny
příplatky a další odměny
bez nočních směn
odborný růst, možnost postupu v rámci společnosti... předák, mistr, seřizovač, kontrolor...
smlouvu na dobu určitou - rok, s pravděpodobností prodloužení
zajímavou různorodou práci za příznivých pracovních podmínek
pracovní kolektiv, který se rád účastní i týmových soutěží a kulturních akcí
U nás se vám bude líbit!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Martinovská 3244/42, 723 00  Ostrava-Martinov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

30000-30800 Kč/měsíc

Benefity

Mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, zahraniční pracovní cesty, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

ŠKODA EKOVA

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

ŠKODA EKOVA
Jarmila Gaubová
Martinovská 3244/42
723 00  Ostrava-město-Ostrava-město
Česká republika
Telefon: 778 732 657