Společnost Škoda Electric patřící do skupiny Škoda Transportation je zkušený výrobce trakčních motorů a pohonů pro drážní a kolová vozidla a zároveň je finální výrobce a prodejce trolejbusů, elektrobusů a autobusů.

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Projektový manažer

Do naší společnosti v Doudlevcích hledáme Projektového manažera, který se bude zabývat řízením významných projektů týkajících se dodávek trolejbusů, elektrobusů a dieselbusů.
Máte již zkušenosti s projektovým řízením nebo v této oblasti teprve začínáte?

Přihlaste se k nám do výběrového řízení, rádi se s Vámi setkáme osobně.

Co budete dělat

- sledovat kontrakt v průběhu celé jeho realizace (cílem je svěřené projekty realizovat v požadovaném čase, rozsahu, kvalitě a v souladu s rozpočtem)
- finančně řídit projekt a reportovat jeho stav, organizovat kontrolní schůzky
- identifikovat a řídit rizika (zahrnuje okamžité a flexibilní řešení problémů zjištěných v průběhu projektu)
- spolupracovat s obchodním úsekem při zpracování nabídek, kalkulací
- zajišťovat koordinaci a správu projektové dokumentace
jednat se zákazníky, subdodavateli a vedením v angličtině
- vyjíždět na občasné služební cesty
- využívat nástroje MS Project, MS Excel, EasyArchiv, BaaN, Smarteam, aj.

Co potřebujete

- ukončené vysokoškolské vzdělání
- přehled v obchodní a finanční problematice vedení projektů
- zkušenost s řízením projektů výhodou
- komunikativní znalost AJ (min. úroveň B2), znalost dalšího světového jazyka vítána
- uživatelskou znalost práce s PC (MS Office),
- znalost práce v MS Project a IS BaaN výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- z osobnostních předpokladů zejména velmi dobré organizační, komunikační schopnosti a prezentační, vyjednávací dovednosti
- odolnost vůči stresu

Jaké další benefity nabízíme

- odpovídající finanční ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí v zrekonstruovaném areálu poblíž centra Plzně
- příležitost pro kariérní růst
- týden dovolené navíc - tj. 25 dní dovolené + 2 Sick days
- příspěvek na penzijní připojištění 1 300 Kč měsíčně (nárok vzniká okamžikem nástupu)
- Cafeterii Škoda Benefity 4 800 Kč ročně pro volnočasové aktivity
- dotované stravování v kantýně
- skupinové i individuální jazykové kurzy (skupinové kurzy zdarma)
- lístky na plzeňský hokej a fotbal
- firemní akce (Všesportovní den, vánoční večírek, Do práce na kole apod.)
- firemní školku v rámci Techmanie
- volné startovné na ŠKODA FIT Půlmaraton

Zaujala Vás naše nabídka?
Pošlete nám svůj životopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT, případně se nám ozvěte na kontakt uvedený níže.

Těšíme se na Vás.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 610/2a, 301 00  Plzeň-Doudlevce, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní školka, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ŠKODA ELECTRIC a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Iveta Červená
Telefon: +420 720 040 554