ŠKODA ICT, poskytovatel řešení a služeb v oblasti informačních a telekomunikačních technologií pro skupinu ŠKODA Transportation, hledá do svého týmu posilu na pozici:

Administrátor správy koncových stanic – junior

Do našeho týmu hledáme juniorního Administrátora, který má základní zkušenosti se správou PC stanic a chce se ve své kariéře posunout o kus dál. Čeká na Vás tým spravující tisíce koncových stanic skupiny Škoda Transportation, ve kterém budete mít možnost se odborně rozvíjet a postupně se zapojit třeba i do implementačních projektů napříč skupinou. Přidáte se?

Co budete dělat:

spravovat konfigurací koncových bodů v prostředí platformy SCCM/MEM (Microsoft Endpoint Configuration Manager)
spravovat koncová uživatelská zařízení
skriptovat serverové úkoly prostřednictvím PowerShell
spravovat a optimalizovat SW balíky a aplikace
připravovat technickou dokumentaci

Co potřebujete:

základní znalost administrace prostřednictvím např. MDT/Tivoli/SCCM/MEM
základní znalost administrace a konfigurace MS Windows Server
základní znalost networkingu LAN/WAN
anglický jazyk minimálně na úrovni B1
řidičský průkaz sk. B

Jaké další benefity Vám nabízíme:

pružnou pracovní dobu a 5 týdnů dovolené
kvartální odměny při plnění cílů
home-office vnímáme jako standardní nástroj, můžete pracovat z domu, z kanceláře, nebo z místa, kde se cítíte fajn, důležité pro nás jsou výsledky
stravenky ve výši 120,- a příspěvek na volnočasové aktivity Vám pravidelně nabijeme na jednu platební kartu
po zkušební době Vám přispějeme na penzijní připojištění
rozvoj angličtiny s rodilým mluvčím
příležitost učit se a rozvíjet své odborné znalosti na zajímavých projektech
podpora týmu kvalifikovaných profesionálů s pozitivním přístupem a nadšením pro svou práci

Informace o pozici

Místo pracoviště

Emila Škody 2922/1, 301 00  Plzeň-Jižní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Škoda Digital

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Tomáš Krám