ŠKODA TRANSPORTATION a.s., významný výrobce kolejových vozidel s mezinárodní působností, hledá pro posílení svého týmu zaměstnance na pozici:

Mistr elektromechaniků

Máte vzdělání elektrotechnického směru? Vést lidi Vás baví a výrobní prostředí Vám není cizí? Pokud ano, pak hledáme právě Vás!

Aktuálně rozšiřujeme své řady, a proto neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Co budete dělat

- odpovídat za plynulý chod výroby a dodržování stanovených výrobních termínů
- zajišťovat bezpečnost na pracovištích a dodržování firemních a zákonných norem
- vyhledávat a identifikovat rizika
- vést kolektiv daného úseku, motivovat své podřízené a vytvářet podmínky pro jejich rozvoj
- odpovídat za kvalitu odvedené práce vyplývající z funkce mistra
- zajišťovat kompletní elektro montážní práce kolejových vozidel dle nastavených parametrů a norem

Co potřebujete

- středoškolské vzdělání elektrotechnického směru
- zkušenost s vedením výrobního kolektivu na úrovni mistra
- časovou flexibilitu
- znalost Zákoníku práce a souvisejících legislativních předpisů
- znalost MS Office (Outlook, Excel, Access, Word)
- znalost požadavků na BOZP a PO
- organizační schopnosti a komunikační dovednosti

Jaké další benefity nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- 2 sickdays
- příspěvky na různá pojištění (1300 penzijko měsíčně, pojistka na blbost...)
- jazykové vzdělávání
- rozvojové aktivity
- máme vlastní kantýnu za velmi zvýhodněnou cenu
- flexipassy / multisport kartu
- lístky na hokej/fotbal, sportovní a společenské akce...

Informace o pozici

Místo pracoviště

Emila Škody 2922/1, 301 00  Plzeň-Jižní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Škoda Transportation a.s.

Kontakt

Hana Zuzáková
Telefon: +420 607 093 198