OPEN GATE hledá vychovatele/ku na plný úvazek s nástupem možným od 26. srpna 2019.

Rádi mezi sebou přivítáme kolegu/ni, který/á je pečlivý/á, samostatný/á a bude se s námi spolupodílet na všestranném rozvoji studentů v Open Gate. Nabízíme práci v pozoruhodném areálu nedaleko Říčan, ve kterém se nachází nejen gymnázium a základní škola, ale i ubytovací koleje, divadlo, kvalitně vybavená knihovna, různá sportoviště, stáje s koňmi, posilovna či bazén.Společně vytváříme tvůrčí a podnětné klima, ve kterém mohou naši studenti osobnostně růst, vyvíjet se a dospívat.

Sdílíte stejné myšlenky a mohl/a byste náš tým obohatit?
Napište nám strukturovaný životopis a motivační dopis.
Výběrové řízení je tříkolové, součástí jsou psychotesty.

Vychovatel/ka na kolejích Open Gate

Náplň Vaší práce:

  • péče o stálou skupinu studentů na chlapecké koleji
  • práce se studenty jak individuální, tak skupinová
  • vytváření bezpečného, důvěryhodného a tvůrčího prostředí
  • rozvíjení pozitivních osobnostních rysů studentů
  • plánování a realizace volnočasových aktivit
  • dohled nad průběhem zájmových činností
  • spolupráce s kolegy na kolejích i ve škole

Očekáváme od Vás:

  • VOŠ, VŠ pedagogické vzdělání
  • odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní a morální předpoklady
  • samostatnost, tvořivost a schopnost týmové práce
  • respektující a důsledný přístup k dětem
  • řidičský průkaz skupiny „B“ – aktivní řidič
  • základní znalost anglického jazyka
  • znalost práce na PC

Nabízíme Vám:

  • prostor pro vlastní realizaci
  • pracovní doba po – čt 15 – 23 hod; 1 x za měsíc pá, so, ne
  • další profesní vzdělávání, osobnostní a profesní růst
  • využití knihovny, posilovny a bazénu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • 40 dní dovolené

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Návsi 5, 251 01  Babice-Babice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

PPF a.s.

Kontakt

PPF a.s.
Jana Šramlová