Hlavní účetní

Náplň práce

- Zpracování a kontrolování kompletního účetnictví společnosti,
- Účtování dohadných položek, rezerv a nákladů příštích období,
- Příprava daňových přiznání k DPH a kontrolní hlášení,
- Spolupráce s externí mzdovou účetní,
- Platební styk (příprava platebního návrhu a příkazu, účtování odchozích plateb),
- Koordinace přípravy měsíční a roční závěrky,
- Příprava daňových přiznání DPPO,
- Podílení se na výročních zprávách, auditech,
- Příprava analýz a další ekonomická podpora.

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru,
- Praxe v oblasti účetnictví min. 3 roky,
- Znalost MS Navision výhodou,
- Orientace v daňové problematice,
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office),
- Schopnost samostatné i týmové práce.

Nabízíme

- Různorodou, zodpovědnou a perspektivní práci v dynamicky se rozvíjejícím prostředí,
- Lidský přístup a příjemnou pracovní atmosféru,
- Odborný růst a další vzdělávání,
- Možnost seberealizace,
- Systém zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, stravenky, atd.).

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

CzechToll s.r.o.

Kontakt

Michaela Kloučková