Společnost CzechToll s.r.o. patří do skupiny PPF Group a je součástí dlouhodobých strategických plánů skupiny v oblasti telekomunikační infrastruktury. CzechToll s.r.o. připravuje provoz nového systému elektronického mýtného v České republice, založeného na moderní satelitní technologii a následně bude zajišťovat poskytování komplexních služeb souvisejících s jeho provozováním.

Vedoucí IT oddělení

Náplň práce

- Vedení technologické divize,
- Odpovědnost za bezporuchovost, provozuschopnost a bezpečnost IT služeb a kvalitu infrastruktury,
- Budování a rozvoj týmu,
- Obnova stávajících systémů,
- Plánování činností a zdrojů (lidské, finanční, materiální, časové…),
- Zodpovědnost za plnění cílů svěřené divize,
- Spolupráce s odděleními napříč společností.

Požadavky

- Minimálně 3letá předchozí zkušenost z obdobné pozice nutností,
- VŠ technického směru,
- Zkušenost s řízením provozu i rozvojem IT,
- Manažerské kompetence (vedení týmu, individuální rozvoj a motivace),
- Komunikativní znalost angličtiny.

Nabízíme

- Různorodou, zodpovědnou a perspektivní práci v dynamicky se rozvíjejícím prostředí,
- Lidský přístup a příjemnou pracovní atmosféru,
- Odborný růst a další vzdělávání,
- Možnost seberealizace,
- Systém zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, atd.).

Informace o pozici

Místo pracoviště

Evropská 2690/17, 160 00  Praha-Dejvice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

CzechToll s.r.o.

Kontakt

Michaela Kloučková