Měníme české bankovnictví a jsme na to hrdí. Proto přitahujeme lidi, kteří chtějí víc než teplé místo. Lidi, kteří se nebojí změn a výzev. Věříme, že banka může být lidem ještě bližší, jednodušší a zábavnější. Díky vám.

Compliance specialista: nadšenec do čtyřčlenného týmu WANTED

Air Bank je rostoucí společností, která má před sebou jenom ty nejvyšší cíle. Proto bychom mezi sebou rádi přivítali nového compliance specialistu, který by nám pomohl s jejich naplněním.

Jak vypadá a co je compliance v Air Bank:

Compliance, že je záhada? Jak říká náš pan generální: ,,Ani smykem!" Jsme parta nadšenců, kterou bankovní služby a procesy baví. V bance fungujeme něco jako:

 • právní konzultanti - pomáháme týmům s vytvářením nových služeb, aby si s regulací tykaly a přitom byly pro klienty zajímavé;
 • kontrola - kontroly rádi nemáme, snažíme se vše nastavit tak, aby nebyly potřeba, ale když už to regulace nebo praxe nutně vyžaduje, umíme se s tím vypořádat;
 • spojka napříč bankou - připomínkujeme vnitřní předpisy a všechny procesy. Děláme všechno, aby se dala bankovní regulace dodržovat s největší možnou lehkostí.

Regulace by si compliance specialistu představovala jako člověka, který do nekonečna hledá a zajišťuje soulad mezi interními předpisy a regulací. V Air Bank to takhle nastaveno nemáme. Compliance specialista musí mít bankovní produkty a služby pod kůží, musí ho bavit zjišťovat a objevovat nová témata a cesty, jak regulací úspěšně proplouvat.

Kdo by k nám pásnul?

 • Právník, ale i neprávník - mít vystudovaná práva není nutně podmínkou, ale je důležité se umět dobře a hlavně rychle zorientovat v regulaci, která hraje svou roli v každé činnosti banky.
 • Začátečník i pokročilý - pokud už teď máš zkušenosti s regulací platebního styku, pojištění, úvěrů nebo ochrany osobních údajů, tak jedině dobře.
 • Nadšenec, který se umí rychle zorientovat v nových tématech a chce ostatním kolegům pomoci - prostě učit se nové věci je ti vlastní

Člověk, který rád hledá řešení, umí paragrafy přeložit do češtiny a každodenního života.

 • Někdo správně naladěný, kdo ocení přátelskou atmosféru v našem týmu a přispěje svým dílem.

Proč u nás budete pracovat rádi?

 • Vaše práce je pestrá díky širokému poli působnosti.
 • Chceme, aby naši zaměstnanci věděli, kam jako firma směřujeme a viděli v tom, i ve své práci, smysl.
 • Podporujeme co největší spolupráci mezi jednotlivci i týmy a záleží nám na tom, abychom si u toho užili i dost zábavy.
 • Baví nás měnit zažité pořádky a poskytovat k tomu lidem dostatek volnosti.
 • Dáváme prostor pro osobní i profesní růst, pro naplnění ambicí a snů.
 • Ceníme si jednoduchosti, odvahy, pravdivosti a přátelství.

Zkusíme to spolu?

Nepotrpíme si na dlouhá výběrová řízení. Na online setkání si popovídáte s Jirkou, šéfem týmu. Druhé setkání pak strávíte s týmem (třeba na schůzce nebo dobrého oběda). Už se na vás těšíme.
Jiří, Klára a celá Air Bank

Informace o pozici

Místo pracoviště

Evropská 2690/17, 160 00  Praha-Dejvice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, profesní/osobní kouč

Požadované vzdělání

Bakalářské

Zadavatel

Air Bank, a.s.

 

Kontakt

Air Bank, a.s.
Klára Brousilová
Nastavení cookies