Měníme české bankovnictví a jsme na to hrdí. Proto přitahujeme lidi, kteří chtějí víc než teplé místo. Lidi, kteří se nebojí změn a výzev. Věříme, že banka může být lidem ještě bližší, jednodušší a zábavnější. Díky vám.

Bankovní asistent/ka na Vodičkovu (videovzkaz od manažerky!)

Osobní kontakt a lidský přístup − to jsou dvě věci, které jsou pro nás opravdu důležité. Co vám vzkazuje manažerka Kamila? "Hlavně musíte chtít, bez toho totiž nejde žádná práce."

Více se dozvíte ve videu: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6889223253634764803/.

Co by vás mohlo zajímat:

  • Stačí mít maturitu, čistý trestní rejstřík a pořádek ve vlastních penězích (nemyslíme, že si rovnáte bankovky podle velikosti, ale to, že nejste v insolvenci nebo exekuci).
  • Hodí se vědět, že tahle práce chce příjemné vystupování a obchodního ducha. Klienti se s vámi musí cítit dobře, a vy jim zase potřebujete prodat naše služby. Čím lépe vám to půjde, tím větší bonus najdete na výplatní pásce.
  • Jsme hrdí na to, že jsme banka, která dělá věci jinak. Takže nečekáme, že budete všechno umět. Pokud vás baví mluvit s lidmi, zbytek vás naučíme.

Co si u nás oblíbíte?

  • Protože odpočatý bankovní asistent je dobrý bankovní asistent, dáme vám krásných 5 týdnů dovolené ročně a 5 dní volna navrch úplně na cokoliv.
  • Po 6 měsících vám zkrátíme pracovní dobu na 37,5 hodiny týdně, aby zbylo více času na rodinu a život po práci. Kromě dovolené tím získáte 15 dní volna v roce navíc.
  • Zdraví a rodina jsou u nás na prvním místě, takže zdravotní péči v síti prémiových klinik Canadian Medical / EUC Premium budete mít zdarma.
  • Na penzijní připojištění nebo spoření vám přispějeme 12 000 Kč ročně.
  • A protože víme, že zaučit se je práce navíc, první dva měsíce vám k výplatě přidáme až 3 000 korun.

Tak co, plácneme si?

Na nic nečekejte a rovnou nám pošlete životopis. Co nevidět se vám ozve Terka z Péče o zaměstnance a proberete spolu všechny podrobnosti. Zatím si můžete připravit otázky na cokoliv, co vás zajímá.

Kamila, Terka a celá Air Bank

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vodičkova 695/24, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-50000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, nadstandardní lékařská péče, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickdays, dog-friendly office, profesní/osobní kouč

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Air Bank, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Air Bank, a.s.
Tereza Franková
Nastavení cookies