Měníme české bankovnictví a jsme na to hrdí. Proto přitahujeme lidi, kteří chtějí víc než teplé místo. Lidi, kteří se nebojí změn a výzev. Věříme, že banka může být lidem ještě bližší, jednodušší a zábavnější. Díky vám.

Nový kolega na Back office

Jsme parta desíti, dobrou náladou hýřících, lidí. Naše kolegyně Verča si jde plnit sen na novou pozici, proto hledáme parťáka/parťačku, kolegu/kolegyni a kamaráda/kamarádku v jedné osobě, který nás doplní a přinese zase něco nového.

Jak si vás představujeme?

Rozhodně by měl/a mít rád/a lidi, protože bude pečovat o naše klienty. S tím jde ruku v ruce schopnost mluvit jednoduše a lidsky. Chtít udělat pro klienta něco navíc. A nebát se poskytovat podporu písemně i telefonicky. Samozřejmostí je pečlivost, samostatnost, odvaha a chuť přicházet s novými nápady. 

Kromě našich představ musí mít náš kolega/kolegyně minimálně maturitní vysvědčení a být čistý jako lilie (jediným dluhem je pozvání kamaráda na pivo).

Jak to u nás probíhá?

  • Procházíme s klienty všemi etapami jejich bankovního života. Na začátku jim pomůžeme s aktivací účtu. Pojistíme je pro případ nenadálých životních událostí, ale i na dovolenou.
  • Dokážeme jim vystavit potvrzení nebo výpis. Nebo pokud klienti omylem pošlou platbu na jiné číslo účtu, tak je v tom nenecháme a podáme jim pomocnou ruku.
  • A spoustu dalších věcí. Jsme prostě tým, který se klientovi snaží pomoci v každé situaci.

Proč u nás budete pracovat rádi?

  • Šlapeme do inovací. Chceme být tahouni trhu a nebojíme se zkoušet nové věci, pokud by mohly něco zpříjemnit nebo zjednodušit.
  • Do naší DNA máme napevno vepsané čtyři hodnoty – otevřenost, odvahu, jednoduchost a přátelství.
  • Pracujeme ve flexi režimu – odkudkoli a kdykoli. Týmová spolupráce je pro nás ale stejně důležitá.

Zaujali jsme vás?

Už teď se těším na spolupráci s novou kolegyní nebo kolegou. Nehledám supermana, který je bez chyb (takový neexistuje). Hledám člověka, který chce sebe a věci kolem sebe zlepšovat, rád pracuje se zpětnou vazbou, má chuť se naučit něco nového, nebojí se výzev a málokdy ztratí úsměv z tváře. Budu rád, když se potkáme na pohovoru a řekneme si víc.

Martin, Alice a celá Air Bank a Zonky

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nové sady 996/25, 602 00  Brno-Staré Brno, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Nadstandardní lékařská péče, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, dog-friendly office, profesní/osobní kouč

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Air Bank a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Air Bank a.s.
Alice Hrubá